aboutus

Youyue import&export Co.,Ltd

Youyue import&export Co.,Ltd Youyue import&export Co.,Ltd Youyue import&export Co.,Ltd Youyue import&export Co.,Ltd Youyue import&export Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Na calym swiecie
Ilość pracowników: 200~210
Coroczne wyprzedaże: 8 million-10million
Rok założenia: 2008
pc Export: 50% - 60%
O nas
Wprowadzenie

Jako duży producent PP-R, PE, PE-RT, PP, PVC-U, rur i kształtek oraz skrzynek przyłączy elektrycznych, Chongzhou Youyue Pipe Technology Co., Ltd posiada ponad 40 zestawów urządzeń do formowania połączeń i 18 pełnych -skomputeryzowane linie produkcyjne do formowania przez wytłaczanie, dzięki sieci dystrybucyjnej obejmującej większość części świata, firma odgrywa znaczącą rolę na rynku tworzyw sztucznych.

 

 

Chiny Youyue import&export Co.,Ltd profil firmy 0

 

Naukowy i zaawansowany tryb zarządzania, czyli system odpowiedzialności dyrektora generalnego pod przewodnictwem rady dyrektorów, jest wdrażany przez firmę wraz z międzynarodową certyfikacją systemu jakości ISO9001.

 

Chiny Youyue import&export Co.,Ltd profil firmy 1

Dzięki unowocześnieniu zespołu talentów firma zapewnia konsumentom zarówno wysokiej jakości produkty, jak i lepsze usługi.

Chiny Youyue import&export Co.,Ltd profil firmy 2

Chiny Youyue import&export Co.,Ltd profil firmy 3

 

 

 

Chiny Youyue import&export Co.,Ltd profil firmy 4

Chiny Youyue import&export Co.,Ltd profil firmy 5

Chiny Youyue import&export Co.,Ltd profil firmy 6

Chiny Youyue import&export Co.,Ltd profil firmy 7

 

Chiny Youyue import&export Co.,Ltd profil firmy 8

 

W nowoczesnym standardowym warsztacie o powierzchni ponad 20 000 metrów kwadratowych wprowadzamy zaawansowane automatyczne wytłaczanie i wtryskiwanie CNC, kluczowe części i sprzęt sterujący oraz wykorzystujemy najnowszy proces technologiczny, aby osiągnąć roczną zdolność produkcyjną ponad 50 000 ton i zapewnić niezawodna gwarancja skali dla konkurencji rynkowej Youyue.

Chiny Youyue import&export Co.,Ltd profil firmy 9

Wszystkie surowce pochodzą z przyjaznych dla środowiska i zdrowych produktów Borealis, LG, Sinopec, PetroChina i innych dużych przedsiębiorstw, o surowych standardach selekcji i jakości, co znacznie zmniejsza liczbę klientów;konserwacja i zużycie w użyciu, a także aktywnie utworzyły model „zielonych” rur z tworzyw sztucznych w Chinach.

Chiny Youyue import&export Co.,Ltd profil firmy 10

 

 

Historia

Chongzhou Youyue Pipe Technology Co., Ltd została założona w 2008 roku. Koncentrujemy się na produkcji i dystrybucji rur. Nasza firma rozpoczęła działalność zagraniczną w 2010 roku i obsługuje klientów na całym świecie. Do 2021 roku współpracowaliśmy z klientami z Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Unii Europejskiej, Afryki, Ameryki Północnej i Ameryki Południowej.

Usługa

Opierając się na południowo-zachodnim regionie Chin, stworzyliśmy ogromną i kompletną sieć usług marketingowych na całym świecie. Zgodnie z zasadami współpracy szczerości i uczciwości, stabilności i wiarygodności oraz koncepcji usług „klient pierwszy, z całego serca”, firma zapewnia klientów z zadowalającymi usługami przed, w trakcie i po sprzedaży, które są zarówno praktyczne, jak i proaktywne. Ponadto nawiązuje dobre partnerstwo strategiczne z setkami dużych i średnich przedsiębiorstw krajowych, aby uczynić nas lepszą marką. Mamy nadzieję szczerze współpracować z Państwem, aby służyć Państwu produktami wysokiej jakości i preferencyjnymi cenami.

Nasz zespół

Firma posiada ponad 30 starszych inżynierów i 180 wykwalifikowanych techników, odsetek pracowników z wykształceniem wyższym i wyższym przekracza 30%, którzy odgrywają ważną rolę w badaniach i rozwoju produktów, kontroli jakości, obsłudze klienta i innych kluczowych stanowiskach.

Szczegóły kontaktu